SYSTEMY SPECJALNE

Potrzebujesz dodatkowych informacji?

Skontaktuj się z nami, a chętnie odpowiemy na Twoje pytania!

Skontaktuj się!

BALUSTRADY CAŁOSZKLANE

Niezastąpione na tarasach i balkonach balustrady to przede wszystkim zabezpieczenie przed upadkiem. Odpowiednio dobrane rozwiązania będą również stanowić doskonałe uzupełnienie aranżacji i nadadzą budynkowi niepowtarzalnego stylu. Mając na uwadze różne zapotrzebowania oraz oczekiwania, oferujemy dla naszych klientów balustrady całoszklane BA oraz całoszklano-fotowoltaiczne BA PV.

Wersje całoszklane BA to doskonałe rozwiązanie dla osób, którym zależy na zapewnieniu bezpieczeństwa i uniknięciu wrażenia odgrodzenia od reszty świata. Przeszklenia (przezierne bądź nieprzezierne) nie ograniczą widoczności, a przy tym optycznie powiększą przestrzeń na tarasie czy też balkonie.

Zwolennikom nowoczesnych, wielofunkcyjnych i energooszczędnych rozwiązań z pewnością przypadnie do gustu wersja z fotowoltaiką BA PV. Nie tylko spełniają swoją podstawową funkcję, czyli zabezpieczenie przed wypadnięciem z balkonu czy tarasu, ale również w innowacyjny sposób przetwarzają energię słoneczną na prąd elektryczny (zastosowanie ogniw fotowoltaicznych).