Kilka słów o nas

Firma Pro-Al specjalizuje się w projektowaniu oraz wykonywaniu konstrukcji aluminiowo-szklanych. Jesteśmy nowoczesną firmą, która dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży oferuje Państwu perfekcyjną obsługę i wykonanie.  Posiadamy własny, nowoczesny, w pełni wyposażony zakład produkcyjny, w którym wykonujemy elementy potrzebne do realizacji zlecenia.

Naszym największym atutem są ludzie. Nasi pracownicy posiadają ogromne doświadczenie w branży i znają ją od podszewki, dodatkowo systematycznie podnoszą swoje umiejętności i wiedzę z najnowszych rozwiązań systemowych. Dzięki tym umiejętnością jesteśmy w stanie wykonać każde, nawet najbardziej skomplikowane zamówienie.

Dbamy o wysoką jakość naszych konstrukcji, stosując nowoczesne systemy i normy kontroli jakości na każdym etapie zlecenia – począwszy od wyceny, poprzez projekt i produkcję a kończąc na montażu.

U nas klient traktowany jest indywidualnie. Za każdym razem konsultujemy z nim wybór najlepszego i najbardziej optymalnego rozwiązania.

proal-icon-01-black

WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE

Działamy na rynku od wielu lat, podczas których zdobyliśmy bogate doświadczenie.
Każda kolejna realizacja sprawia, że zarówno ilość zadowolonych klientów jak i nasze umiejętności rosną.

proal-icon-02-black

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Współpracujemy tylko z najlepszymi dostawcami, a efekt końcowy naszych działań spełnia najwyższe standardy. Zajmujemy się tematem od koncepcji, przez projektowanie i produkcję, do produktu finalnego.

proal-icon-03-black

WYKWALIFIKOWANY ZESPÓŁ

Wiemy jak ważni dla efektu naszych prac są ludzie. W skład naszego zespołu wchodzą specjaliści z różnych dziedzin, którzy stale się doskonalą. Dbają o to, żeby na każdym etapie powstawania produktu wszystko było zapięte na ostatni guzik.

proal-icon-04-black

CERTYFIKOWANE ROZWIĄZANIA

Rozwiązania, które oferujemy spełniają bardzo restrykcyjne normy i posiadają niezbędne certyfikaty. Dzięki nim klient ma pewność, że sprostają one jego oczekiwaniom.