SYSTEMY SPECJALNE

Potrzebujesz dodatkowych informacji?

Skontaktuj się z nami, a chętnie odpowiemy na Twoje pytania!

Skontaktuj się!

OGRODY ZIMOWE

Ogród zimowy to subtelna konstrukcja, która pozwoli na chwilę odpoczynku i refleksji w otoczeniu przyrody, jednocześnie to doskonały pomysł na zmianę aranżacji budynku oraz wykorzystanie wolnej przestrzeni.

Oranżeria nie tylko uczyni nasz dom piękniejszym, pozwalając na podziwianie przyrody przez cały rok. Za jej budową przemawiają również względy ekonomiczne, takie jak poprawa bilansu energetycznego domu oraz wzrost wartości nieruchomości, dzięki zwiększeniu jej powierzchni użytkowej.

Oferta naszej firmy nie zawiera schematycznych, gotowych ogrodów zimowych – każda realizacja to indywidualnie zaprojektowana konstrukcja dostosowana do potrzeb i wymogów naszych odbiorców. Aby z oranżerii można było korzystać przez cały rok, w projekcie uwzględniamy profile aluminiowe z przekładkami termoizolacyjnymi, które zapewniają wysoki poziom izolacyjności cieplnej. Stosowanie aluminium w konstrukcjach ogrodów zimowych, charakteryzującego się stabilnością materiałową, a także dobór odpowiednio dobranych szyb, zapewni bardzo wysoki poziom ochrony antywłamaniowej.