Informacja o przetwarzaniu danych osobowych

Zgodnie z art. 13 ust. 1-2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (dalej „RODO”).
Informujemy, że:
1. Administratorem Twoich danych osobowych jest PRO-AL Sp. z o.o. z siedzibą w Nowinach (26-052) przy ul. Przemysłowej 51a, NIP: 959-200-92-34.
2. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych będzie niezbędność do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora takich jak udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie przekazane w formularzu kontaktowym.
3. Będziemy przechowywać Twoje dane przez czas niezbędny do jego realizacji celów związanych z udzieleniem odpowiedzi na pytanie przekazane w formularzu kontaktowym.
4. W naszym prawnie usprawiedliwionym interesie zabezpieczenie danych na wypadek konieczności obrony lub dochodzenia roszczeń.
5. Zgodnie z RODO, przysługuje Ci prawo dostępu, sprostowania, usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem, przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.
6. Twoje dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym nie będą podlegać profilowaniu.